SLUŽBY

Priebeh sťahovania

  Objednáte si nás  Všetko pripravíme na prevoz  Bezpečne prepravíme  Rýchlo a spoľahlivo vyložíme

01.

Sťahovanie domov a bytov

Veríme v ponúkanie čestných a plne transparentných služieb bez skrytých poplatkov. To na čom sa dohodneme vždy platí. Tímy vedené supervízorom sú vopred informované a budú s vami zaobchádzať vždy profesionálne a ľudsky. Okrem ľudí, disponujeme aj kvalitným vybavením - bez ohľadu na veľkosť vášho bytu, alebo domu ho zvládneme bezpečne a efektívne presťahovať, pričom vás budeme neustále informovať o každom kroku. Na spokojnosti zákazníka nám záleží zo všetkého najviac.

Sťahovanie v rámci mesta už od 40 eur.


02.

Vypratávanie bytov a domov

Kúpili ste byt alebo dom a potrebujete sa zbaviť starých pôvodných vecí či nábytku bez akýchkoľvek starostí? Pomôžeme Vám s tým! Náš tím sa postára o kompletný odvoz vašich nepotrebných vecí na zberný dvor. 


03.

Preprava tovaru

Potrebujete prepraviť tovar z obchodu k vám domov a ponúkané ceny od obchodníka sa vám zdajú privysoké? Presne nato sme tu my. Vyzdvihneme vás na určenej adrese, odvezieme sa s vami do obchodu prevezmeme tovar, vynesieme ho až k vám do bytu a v prípade potreby pomôžeme s montážou. Všetky naše autá sú vybavené potrebným náradím na montáž nábytku.

V rámci mesta zabezpečujeme takúto službu už od 20€.


04.

Sťahovanie kancelárii

Sťahovanie obchodných a kancelárskych priestorov na Slovensku môže znamenať dramatickú stratu produktivity, ako aj stres a narušenie personálu. Naša spoločnosť dokáže tieto nežiadúce efekty minimalizovať za pomoci starostlivo zvolenej stratégie, dobrému plánovaniu a rýchlej realizácií. Všetky kroky budú dohodnuté s našim oblastným manažérom, ktorý bude s vami na jednej lodi od samého začiatku a povedie vás a vašich zamestnancov v každej etape.